Haber

Gaziantep ALG Spor forma sponsorluğu anlaşması imzaladı

Gaziantep ALG Sporkentte faaliyet gösteren bir firma ile forma sandığı sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türkiye Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde mücadele eden ve ligin ilk 2 haftasını galibiyetle kapatan Gaziantep ALG Spor, kentte faaliyet gösteren Kara Holding ile forma göğüs sponsorluğu için sözleşme imzaladı. Anlaşmaya göre, Gaziantep ALG Spor formasının göğüs kısmında ‘Ecocell’ ismi yer alacak.

Sponsorluk anlaşması için düzenlenen imza töreninde açıklama yapan Gaziantep ALG Spor Lideri Ali Gözcü, “Formanın göğüs sponsoru olarak bizlere destek veren firmamızın yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Başarı beraberinde gelir. Ekonomik koşullar iyi, takım ruhu ve aile ortamı. Bu birlikteliğin sonu da şampiyonluk olacak inşallah.” söz konusu.

Şirketin yönetim kurulu başkan yardımcısı İbrahim Kara, yaptığı açıklamada, “Gaziantep ALG Spor, son yıllarda kadın futbol liginde önemli başarılara imza atan bir takım. Gaziantep ALG Spor’un forma sponsoruyum.İnşallah bu başarıları hep birlikte devam ettireceğiz’ dedi.

İmza törenine ALG Spor Kulübü Başkanı Ali Gözcü, şirket başkan yardımcısı İbrahim Kara, şirket yetkilileri Kemal Kara ve Tuğba Kara ile ALG Sports futbolcuları ve teknik heyet katıldı. – GAZİANTEP

ilkadimhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu